Deprecated: Non-static method NewsLetter::proceedQueue() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /var/www/vhosts/pikante.cz/httpdocs/modules/newsiw/newsiw.php on line 1110

Strict Standards: Declaration of NewsPost::deleteImage() should be compatible with ObjectModelCore::deleteImage($force_delete = false) in /var/www/vhosts/pikante.cz/httpdocs/modules/newsiw/classes/News.php on line 0
Reklamace a skladování - Pikante

Reklamace a skladování

 Dodané zboží je odběratel povinen skladovat při teplotách od 5 do 20 C, v temnu, a v suchu.

Odběratel byl seznámen se všemi bezpečnostními opatřeními, které je nutné dodržovat při skladování zboží, při manipulaci i při zpracování, stejně tak pro nakládání s odpadem.

Dodané zboží bylo dodavatelem odběrateli předáno v neporušených originálních obalech. Obal nebyl porušen ani jinak otevřen. Obal byl celistvý a nevykazoval žádné znaky fyzikálního ani chemického namáhání, nebo poškození.

V případě reklamace je odběratel povinen vrátit reklamované zboží v původních obalech, s písemným popisem reklamované vady.

V případě reklamace je odběratel povinen vrátit dodavateli minimálně 90% reklamovaného zboží.

Odběratel, je povinen prokázat, že jím reklamovaná vada byla skutečně způsobena reklamovaným zbožím, že nemohl závadu zjistit dříve, že nemohl jinak zabránit vzniku škody, že vada a případná následná škoda nevznikla špatným skladováním, manipulací, nebo užitím.

Odběratel je v případě reklamace povinen doložit že neporušil žádné shora uvedené závazky.


Recepty

 
Pikante